ZÁRUKA A SERVIS

NO A CO ZÁRUKA?

Vybral sis svojí čtyřkolku. Už se vidíš v sedle, jak si spolu užíváte terén. Když tu ti v hlavě vyskočí otázka — no a co záruka?
Neboj se nic. Věříme, že tě ani v tomhe ohledu nezklamem.
Tříletá záruka je u nás standarem, za který se nepřiplácí. Neřešíme, kolik kiláků jsi se čtyřkolkou nalítal ani to, kolikátý jsi majitel. Záruka kryje všechny opravy i náhradní díly související s poruchou.

Jediný, co pro svojí 3 letou záruku musíš udělat, je vyplnit krátkou recenzi ve formuláři, který ti automaticky přijde zhruba za měsíc po nákupu čtyřkolky. Formulář a instrukce ti přijdou do emailu, který od tebe dostal prodejce, když ti čtyřkolku nebo UTVéčko prodával.

A tím to u nás nekončí! Při nákupu čtyřkolky si můžeš za pár kaček záruku prodloužit ještě o 1 nebo 2 roky navíc. A je nám fuk, jestli budeš záruku uplatňovat ty, nebo mašinu za nějakej rok prodáš kámošovi. Neřešíme, kolikátý vlastník čtyřkolky jsi. Přesně tak to u nás chodí.

NO A KAM NA SERVIS?

Řešíš garančku, nebo máš jiný problém? Jednoduše se ozvi svýmu prodejci nebo nám do Gorexu. Rádi ti pomůžeme vyřešit všecko, co tě žere. Celou síť našich parťáků prodejců, včetně kontaktů, najdeš na stránce „Chci koupit„.