STAŇ SE PRODEJCEM

GOES. ZNAČKA PRÉMIOVÝCH ČTYŘKOLEK

Goes je stálice na českém trhu. Již řadu let. Značka se zázemím ve Francii si nechává vyrábět stroje ve fabrikách, které spolupracují s takovými hráči, jako je BMW nebo MV Agusta. Ano, řeč je o továrně Loncin, jednom z největších a neskutečně rostoucích výrobců motorek, motorů a mnoha komponent a výrobků v dalších odvětvích. Druhou fabrikou je známý čtyřkolkový výrobce, značka CF Moto.

1/

TVOJE JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST

Léta zkušeností z prodeje čtyřkolek různých brandů dala GOESu podnět k založení vlastní značky, která si rychle získala své místo na trzích v celé Evropě. Nepromarni svou šanci a staň se součástí naší budované sítě autorizovaných prodejen a servisů v Česku.

2/

GOREX S.R.O. – VÝHRADNÍ IMPORTÉR PRO ČESKO A SLOVENSKO

Jsme partnerem, pro kterého slovo nebo podání ruky platí. Přes to nejede čtyřkolka. V Česku i na Slovensku už několik let zastupujeme prodej čtyřkolek GOES, STELS a nově jsme se stali importérem motorek VOGE na Slovensko. Jsme féroví vůči partnerům i zákazníkům. Za všechny stroje, které dovážíme, dáme ruku do ohně. Nakonec- ručíme za ně svojí vlastní pověstí. A ta je pro nás vším.

3/

CO JE TO ZA ČTYŘKOLKY?

Dizajnem, zpracováním, výbavou i cenou dokážou úplně s přehledem konkurovat ostatním značkám. A nejen to! Díky mega rychlému vývoji a finanční síle výrobce je jasné, že čtyřkolky GOES dělají konkurenci vrásky na čele. Můžeme se těšit na nový modely čtyřkolek - ještě tento rok přijde zbrusu nový sedmikilo- čtyřkolka WOLF a UTV. Příští rok můžeme očekávat novou čtyřkolku s objemem 1000cm3 Fakt se máme na co tešit!

4/

KOHO HLEDÁME?

V hledáčku máme parťáky se stejným přístupem a zápalem, jako máme my. Hledáme prodejce, kteří mají pro GOES důstojné zázemí a nebo ho právě tvoří. Tuhle značku totiž chceme nabízet jen v prostředí, do kterého se zákazníci budou rádi vracet.

5/

CO Z TOHO BUDU MÍT JÁ?

Velkoobchodní ceny, bonusy za dobrou platební morálku a počty prodaných strojů. Demo čtyřkolky, reklamní matroš, katalogy, oblečení pro mechaniky i prodejce, mediální podporu na webu i sociálních sítích a množství dalších výhod. Ale hlavně! Jsme si na beton jistý, že budeš mít spokojený zákazníky.

6/

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Zákazník je vždy na prvním místě. Před nákupem by měl mít možnost si čtyřkolku pořádně vyzkoušet. Chceme, aby byl spokojený jak se čtyřkolkou, tak s přístupem prodejce. Měl by se u vás na showroomu cítit, jako mezi svými. Jako na místě, kde o něj a jeho stroj bude vždy perfektně postaráno.

7/

CO OD NÁS ČEKAT?

Férovost, profesionalitu, zkušenosti, flexibilitu a pomoc vždy a se vším, když bude třeba.

ZAČNI TADY, POŠLI NÁM ZPRÁVU

Ve formátu 123456789 (bez mezer)

SÍŤ DEALERŮ GOES