GOES NENÍ ŽÁDNEJ NOVÁČEK

MÁŠ CHATU, RANČ NEBO KUS LESA?

Paráda! „Goesky“ totiž zmáknou fakt spoustu práce. Mimo to ti navoděj pocit, kterej jsi míval jako malej, když jsi sedlal oranžovou Tatru plnou písku a lítal po zahradě. Čtyřkolka už není jenom frajeřina. Teda hlavně ta pracovní. Výrobci příslušenství totiž nikdy nespí. Každou chvíli tak vyleze na trh nějaká vychytávka, která čtyřkolku a její využití posune zase o krok dál.

Se čtyřkolkou můžeš mulčovat nebo hrabat sníh. Umí tahat dříví z lesa nebo převážet různej materiál. Postřikovač na zadním nosiči zlikviduje plevel a rozmetadlo na sůl zase spolehlivě ochrání tvůj, jinak věčně zamrzlej chodník. Tak co? Chceš se taky stát jedním z nás, pro který je čtyřkolka životním stylem? Právě teď je ta pravá chvíle!

GOES je francouzská značka, za kterou stojí banda nadšenců do všeho na čtyřech kolech. Na trhu fungujou už víc, jak 15 let. Nechávaj vyrábět svoje mašiny ve dvou fabrikách v Číně. V CF Motu a v poslední době hlavně v obřím Loncinu.
Obě fabriky patří ke špičce v oboru. Tak například Loncin. Rok co rok vyrobí na tři miliony motorek a léta spolupracuje s nejprestižnějším německým výrobcem motocyklů. A to už něco znamená.
Dnes má GOES v nabídce 11 modelů, které dodává do více, jak 20 zemí světa. A my v GOREXu jsme patřičně hrdí, že toho můžeme být součástí! Spolupracujeme s klukama z GOESu už od roku 2010.

GOES

MODELOVÉ ŘADY

Tahání dřeva nebo projížďka krajinou? Tyhle mašiny zmáknou oboje. Levým zadním. Udělají horu práce. A užiješ si s nimi kopec zábavy.

Dějiny tvý práce se začnou dělit na dobu před korbou a po ní. Opusť bezkorbovej pravěk a naskoč za volant moderní čtyřkolky se sklopnou korbou!

Otevři děckám čtyřkolkovej vesmír a přestanou sedět doma. Navíc brzo poznáš pravdivost starýho přísloví: Kdo si jezdí, nezlobí.