COPPER 2.0 2x4

PŘEDNOSTI

  • Lehká užitková čtyřkolka

  • Široká možnost využití

  • Ocelové nosiče s plastovým krytím, přední i zadní

  • Homologované tažné zařízení se zásuvkou

  • LED světla vpředu i vzadu

  • Přední tažný čep

  • Velmi nízká spotřeba paliva

  • Protiskluzové sedadlo

  • Jenoduché ovládání

  • Homologace T3b (žlutá registrační značka), řidičský průkaz sk. B

CENA: 89 990 CZK

DOSTUPNÉ BARVY

Čtyřkolku ti odvezeme my nebo některý z našich prodejců z tvého regionu po předchozí domluvě a po celém území ČR zdarma. 

CHARAKTERISTIKA

Druhá generace lehkého "dvoukila" je tu! Francouzský Goes se spojil s novým partnerem, firmou Loncin a první společný projekt je na světě. 

 

Jednoduchá čtyřkolka s motorem o objemu 176 ccm vybavená karburátorem a náhonem pouze na zadní kola není určitě žádný trhač rychlostních rekordů nebo zdolávač rumunských hor, ale na to taky nebyla konstruovaná. Tohle ale vůbec neznamená, že by se bála terénu nebo tahání vozíku. Díky své velikosti téměř plnohodnotné pracovní čtyřkolky si na ní zablbnou i teenageři. 

O přenos síly na zadní kola se postará řetěz. Brzdění zase obstará trojice brzdových kotoučů (dva na přední nápravě a jeden vzadu). Převodovka je samozřejmě automatická, s variátorem a má tři polohy - vpřed (F), neutrál (N) a zpátečku (R). V základní výbavě  pak nechybí kombinovaná LED přední i zadní světla, přehledný digitální tachometr, tažný zařízení se zásuvkou, které je homologované na 100 kg, přední tažný čep nebo ocelové nosiče kryté plastem (vpředu i vzadu).

Podvozkově je čtyřkolka hodně příjemná a trojice tlumičů pěkně filtruje nerovnosti. Ramena podvozku jsou navíc vybavena maznicemi, což zaručuje delší životnost komponentů celého podvozku.

Samozřejmostí je také homologace pro provoz na veřejných komunikacích. Ke každé čtyřkolce proto dostanete čistopis technického průkazu. K jízdě stačí řidičák na auto - skupina B.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

12 koní "pod kapotou"

Coppera druhé generace žene vpřed jednoválcoý motor o objemu 176 ccm s výkonem necelých 12 koňských sil. Nejedná se tak o žádného žrouta benzínu, ale ani o závodní stroj. Prostě pohodová mašina s karburátorem, na které se sveze dospělák nebo jeho odrostlejší děti. Pokud hledáte čtyřkolku na ryby, houby, odvoz sena nebo "kolem komína", je tento jednoduchý stroj ideálním začátkem do světa čtyřkolek.

DSC_4742.jpg
DSC_4805.jpg

Jednoduchý stroj. I ovládání

Jelikož je Copper 2.0. ideální hlavně pro nováčky, nenajdete na něm žádné extra elektronické a technické vychytávky, jako je navigace nebo posilovač řízení. To ale neznamená, že je špatný. V jednoduchosti je totiž krása a ovládání i celý stroj jsou tak absolutně na pohodu. Místo elektronického vstřikování je tu starý dobrý karbec, pohon řetězem nebo malý, ale přehledný display, který zbytečně nezásobuje všemi možnými daty, ale sděluje to zásadní - rychlost, stav paliva, teplotu motoru a najeté kilometry. Víc zde prostě není třeba a Vy se tak můžete kochat krajinou.

Vzhled i zpracování na jedničku

Poslední dobou to vypadalo, že se výrobci čtyřkolek v této cenové kategorii nechtějí pouštět do ničeho nového. Loncin se ale nebál a vytvořil opravdu líbivou mašinu, která nezapadne. Předek i zadek osadili LED světly, nosiče zakryli plastovými kryty a čtyřkolka má moderní a ostré křivky. Copper 2.0. je k dostání v černém nebo stříbrném matném lakování, které byste jinak hledali u dospělých modelů. Nezaostává ani zpracování, které je na stroji s touto cenovkou vážně nevídané.

DSC_4715.jpg

Jezdí celá rodina

Copper není jen pro mladé, kteří se chtějí naučit jezdit po louce za domem nebo si zablbnout v lese. Má totiž EU homologaci T3b a lze ho bez problému přihlásit k provozu po pozemních komunikacích. Pokud tedy s Copperem potřebujete přejet silnici nebo zajet do města pro menší nákup, stačí mít řidičský průkaz skupiny B.

DSC_4832.jpg

TECHNICKÁ DATA

Typ motoru

čtyřtaktní jednoválec OHC

Objem motoru

176 ccm

Výkon motoru

8,7 kW (11,8 Ps) / 7500 ot./min

Maximální kroutící moment

13Nm při 6000ot./min.

Převodovka

automat / variátor
tři rychlosti - F/N/R

Chlazení

vzduchem

Starter

elektrický

Dávkování paliva

Karburátor

Objem palivové nádrže

9 Litrů

Rám

ze svařovaných trubek

Přední zavěšení a tlumení

A-ramena, hydraulické tlumiče s nastavitelnou pružinou

Zadní zavěšení a tlumení

kyvná náprava s hydraulickým tlumičem a nastavitelnou pružinou

Přední pneumatiky

22x7-10

Zadní pneumatiky

22x10-10

Přední brzdy

2x hydraulická kotoučová

Zadní  brzdy

1x hydraulická kotoučová

Maximální rychlost

58 km/hod

Váha v provozním stavu

288 kg

Nosnost přípojného vozíku

100 kg

Rozvor kol

1115mm

Celková délka

1775 mm

Celková šířka

1030 mm

Celková výška

1060 mm

Světlá výška

250 mm

Výška sedadla

820 mm

Homologace

T3b (žlutá SPZ + řidičský průkaz sk. B)

Barva

matná černá, matná stříbrná

CHCEŠ ZNÁT CELEJ NÁŠ PŘÍBĚH? 

BY GOREX