PRODÁVEJ ČTYŘKOLKY GOES

GOES, LÉTY PROVĚŘENÝ BRAND S FRANCOUZSKÝM ZÁZEMÍM

Goes je stálice na českém trhu. Již řadu let. Značka se zázemím ve Francii si nechává vyrábět stroje ve fabrikách, které spolupracují s takovými hráči, jako je BMW nebo MV Agusta. Ano, řeč je o továrně Loncin, jednom z největších a neskutečně rostoucím výrobci motorek, motorů a mnoha komponent a výrobků v dalších odvětvích. Druhou fabrikou je známý čtyřkolkový výrobce, značka CF Moto.

1/

ROZRŮSTAJÍCÍ SE ZNAČKA, TVOJE NOVÁ PŘÍLEŽITOST

Léta zkušeností z prodeje čtyřkolek různých brandů dala GOESu podnět k založení vlastní značky, která si rychle získala své místo na trzích v celé Evropě. Nepromarni svou šanci a staň se součástí naší budované sítě autorizovaných prodejen a servisů v Česku.

3/

CO JE TO ZA MAŠINY?

Designem, zpracováním, výbavou i cenou jsou více než konkurenceschopné pro zavedené značky. Díky progresivnímu vývoji a finanční síle výrobců dělají nejedné z nich vrásky na čele. V nabídce máme 11 modelů. Od těch nejmenších pro děti, přes kubatury 200 - 500cc, až k pracovnímu UTVčku. V 2. polovině roku 2022 přijde nový model čtyřkolky se "sedmistovkovým" motorem. Koncem roku 2023 pak netrpělivě vyhlížíme dvouválcový "litr". Je na co se těšit.

5/

JAKÉ VÝHODY Z TOHO BUDU MÍT?

Velkoobchodní ceny, bonusy za dobrou platební morálku i počty prodaných strojů. Demo stroje, reklamní materiály, katalogy, oblečení pro mechaniky i prodejce, mediální podporu na webu i sociálních sítích a spoustu dalších výhod. Ale především jsme si jistí, že budeš mít spokojené zákazníky.

2/

GOREX S.R.O. – IMPORTÉR PRO ČESKO

Jsme partnerem, kde slovo, či podání ruky platí. Přes to nejede vlak. V Česku působíme už řadu let. Kromě Goesu zde úspěšně zastupujeme výrobce čtyřkolek Stels. Jsme féroví vůči partnerům i všem zákazníkům. Za kvalitu námi dovážených strojů dáváme ruku do ohně. Konečně, ručíme za ni naší pověstí, a ta je pro nás vším.

4/

KOHO HLEDÁME?

Hledáme především partnery, kteří mají pro věc pořádný zápal. Tak jako my. Jsou féroví a vyznávají stejné hodnoty. Hledáme ty, kteří mají, nebo budou ochotni a odhodláni připravit pro značku Goes důstojné zázemí, kam se budou zákazníci rádi vracet.

6/

CO NA TO ZÁKAZNÍCI?

Zákazník je za každých okolností na prvním místě. Měl by mít možnost si vždy čtyřkolku vyzkoušet před samotným nákupem. Musí být spokojen jak s mašinou, tak zákaznickým servisem. Měl by se u Vás cítit, jako mezi svými, kde o něj bude pokaždé perfektně postaráno.

7/

CO OD NÁS ČEKAT

Férovost, profesionalitu, zkušenosti, flexibilitu a pomoc se vším a vždy, když bude potřeba.

ZAČNI TADY, POŠLI NÁM ZPRÁVU NEBO ZAVOLEJ

CHCEŠ ZNÁT CELEJ NÁŠ PŘÍBĚH? 

BY GOREX